Září 2009

Temná strana

1. září 2009 v 15:27 Knížky
Temná strana

Becker Tom

Obálka: Temná strana

Čtrnáctiletý Jonathan Starling se dostává do víru událostí, které ho zavedou do podivného světa zločinců a vyvrženců, v němž vládnou potomci Jacka Rozparovače. Pomocníkem, průvodcem a přítelem se mu stává nebezpečný vlčí muž, který ho seznamuje s odlišnými pravidla Temné strany - "Bojíš se, nebo jsi dokonce k smrti vyděšený? Nejsi si jistý, kam vlastně patříš? Pak to dobře skrývej, nebo zemřeš! Nebezpečí číhá na všech stranách..."

PS: Ricka unesou v centru Londýna a nikdo nic neviděl ani nepostřehl, i když vyděšený Rick křičí a utíká (jako) o život před pronásledovateli .... Jonathana se také snaží dostat, ale ten se na Temnou stranu dostane sám .... Co mají Ti to dva chlapci společného a k čemu je potřebují? A co má za lubem záhadný Vendetta (nebo jak se jmenuje :-D), jeden z nejbohatších a nejmocnějších obyvatelů Temné strany?

Docela dobrá knížka, směsice dobrodružství, detektivky i hororu .. takže ideální :-)

Moje hodnocení : *** a 3/4 *

Info:

Vydavatel: Albatros
Počet stránek: 208
Rozměry: 140x210
Vazba: vázaná
Jazyk: český

Školní čas .....

1. září 2009 v 15:05 A čas jde dál,...
Školní čas .....
Prázdniny uběhly jako voda a dneska jsme po dvouměsíční "odpočinkové" fázy nastoupili zase do školy. Někdo do staré a někdo, jako já, do nové. Myslela jsem si, že dnešní školní den nebude moc dlouhý, ale skoro po 3 hodinách týkajících se povětšinou školního řádu a co (ne) můžeme dělat nebo, že bychom nově vymalovanou třídu opravdu ničit neměli, mně to docela stačilo :-). Ale zítra už nám to začne, máme 1. hodinu zrovna fyziku, což jsem zvědavá, protože musím říct, že jsem fakt perfektně připravená ze základky, lepší už to být nemůže :-D. No a na angličtinu taky, by pro mě měli udělat skupinu předzačátečníků :-). Ale co, třeba to tak horký nebude, no uvidíme :-).
Tak se mějte hezky a jak dneska řekla naše nová učitelka ... je to už tak, musíte si začínat vytvářet novou image už na středních školách :-)