Deltora - Lesy Hrůzovlády

13. března 2008 v 21:08 |  Knížky
Deltora - Lesy Hrůzovlády
Emily Roddaová
Krutý Pán stínů se chystá vtrhnout do Deltory a definitivně si podmanit její lid. Jediná věc, která tomu může zabránit, je Kouzelný pás, posázený sedmi drahokamy, symbolizujícími nejdůležitější lidské ctnosti. Klenoty jsou však jednoho dne ukradeny a ukryty na temných a děsivých místech Deltory. Znamená to snad, že je Deltora navždy ztracena pod nadvládou Pána Stínů? V každém díle oktologie je popsána strastiplná cesta za jedním z ukrytých drahokamů.
- v 1. dílu se trio hrdinů :Lief, Barda a Jasmína (kterou našli v Lesích Hrůzovlády a 2x je tam zachrábila) vydají do Lesů Hrůzovlády pro 1. drahokam - žlutý Topas, který rozjasňuje mysl a spojuje svět dochů s normálním světem.
Pokud vás zaujal jiný díl, doporučuju si přečíst nejprve tento, protože ostatní díly na něj docela navazují, tak aby ste se v tom pak vyznali:-)
Moje hodnocení: **** a ¾ *
PS: Pokud máte rádi dobrodružství, fantazii a trochu tý tajemnosti tak si to určitě přečtěte.Nebudete se od toho moct odtrhnout. Není to ani tak napínavý, ale zato zajímavý:-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama