StarDance II. - Soutěžící

23. prosince 2007 v 11:08 |  Jiné

Soutěžící

Michal Dlouhý

Kliknutím na obrázek zavřete okno

herec
výška 183 cm
39 let
Michal se narodil ve znamení Vah. Na tanečním parketě stál prý pouze jedenkrát v životě, a to na svém vlastním maturitním plese. Jeho hlavním cílem ve StarDance je přežít ve zdraví a pohodě první dvě kola. Mezi jeho největší záliby patří rodina, rybaření a tenis. Někdy v budoucnu by se rád podíval do vesmíru. Za největší životní úspěch považuje svou ženu.
Michaela Gatěková
Kliknutím na obrázek zavřete okno
závodní tanečnice
výška 152 cm
21 let
Temperamentní Michaela se narodila ve znamení Střelce. K tanci ji v šesti letech přivedla vlastní maminka. Ze souboru lidových tanců brzo zběhla k latinskoamerickým tancům a zůstala u nich dodnes. Se svými 152 centimetry je nejmenší tanečnicí v soutěži. Je propagátorkou hesla: "Neuč se, život tě naučí." Sama se cítí být jeho pilnou žákyní.
Kliknutím na obrázek zavřete okno

Monika Žídková

Kliknutím na obrázek zavřete okno
modelka, podnikatelka a Miss Europe 1995
výška 174 cm
30 let
Monika se narodila ve znamení Blíženců. Největším zlomem v jejím životě bylo vítězství v soutěži Miss, které vzápětí korunovala získáním titulu Miss Europe 1995. V současnosti se Monika věnuje především své rodině v rodných Kravařích na severní Moravě. Ve StarDance se nejvíce bojí trémy a špatné fyzičky. Ačkoliv je věčná pesimistka, striktně se řídí hesla: "S úsměvem jde všechno lépe.
Jan Halíř
Kliknutím na obrázek zavřete okno
profesionální tanečník, lektor a porotce
výška 186 cm
29 let
Jan se narodil ve znamení Býka. K tanci jej přivedl učitel na základní škole. První pozitivní pocity z tance v něm umocnila taneční kolegyně - spolužačka, do které byl tehdy zamilovaný. Je ženatý a žije v Olomouci, kde pracuje ve Fakultní nemocnici jako radiologický asistent. Jeho největším koníčkem je spánek. Rád by si v blízké budoucnosti otevřel svou vlastní taneční školu. Za svůj největší životní úspěch považuje narození dcery Natálie
Kliknutím na obrázek zavřete okno

Jiří Schmitzer
Kliknutím na obrázek zavřete okno
herec
výška 192 cm
57 let
Jiří se narodil ve znamení Štíra. Právě jeho účast ve StarDance je pro všechny tím největším překvapením. Do soutěže se rozhodl nakonec vstoupit i přes své velké pracovní vytížení a minimální taneční praxi. Za svou hlavní devizu ve StarDance považuje trpělivost a cit pro rytmus. Mezi jeho koníčky patří létání na ultralightech, parašutismus a jízda na koni. Za svůj největší úspěch považuje štěstí na režiséry a kvalitní práci.

Simona Švrčková

Kliknutím na obrázek zavřete okno
profesionální tanečnice
výška 163 cm
24 let
Simona se narodila ve znamení Kozoroha. Párovému tanci se věnuje od svých třinácti let. V současné době žije v Ostravě. Mezi její největší koníčky patří lyžování, plavání, bruslení a její dva psi. Jako každou správnou ženu ji baví nakupování a práce s malými dětmi. Vyznává životní motto: "Čekej to nejhorší, doufej v to nejlepší."
Kliknutím na obrázek zavřete okno

Robert Záruba

Kliknutím na obrázek zavřete okno
sportovní moderátor
výška 188 cm
39 let
Je absolventem Fakulty žurnalistiky UK, kde dnes budoucí žurnalisty učí. V České televizi je šéfkomentátorem sportovní redakce. Jeho doménou je hokej. Při letních hrách moderuje Olympijská studia, poprvé ve dvaceti čtyřech letech při OH v Barceloně 1992. Popularitu mu přineslo zejména komentování finálového utkání na olympiádě v Naganu 1998 se známým výrokem: "Přepište dějiny…" Je držitelem dvou cen TýTý, autorem sportovních publikací, řady článků. S kolegou Petrem Vichnarem namluvili v češtině sérii počítačových hokejových zápasů NHL. Aktivně dělal atletiku, hrál softbal, fotbal, hokej. Teď se už sedm let intenzivně věnuje florbalu, hraje pražskou ligu za Torzu Sorry. Říká: "Je to ideální sport. Vezmete trenky, triko a hokejku a jdete hrát." Má bratra Alana. Je otcem syna Viktora (7).

Vanda Dětinská

Kliknutím na obrázek zavřete okno
profesionální tanečnice
výška 174 cm
19 let
Devatenáctiletá slečna je profesionální tanečnicí. Poprvé v životě trénuje, vymýšlí choreografii, a posléze bude před kamerami tančit s partnerem, který není tanečník, zato je známou osobností. Ráda sportuje a spoustu času tráví se svým psem Baxem. Ráda cestuje, většinou ve spojitosti s tancem - dosud navštívila více než patnáct zemí. StarDance je pro ni obrovskou zkušeností a těší se na zajímavé zážitky. Na adresu Roberta Záruby říká: "Na začátku byl trochu těžkopádný, ale je neobyčejně pečlivý, snaží se, chce se hodně naučit a něco dokázat. Zatím se mu ve standardních tancích daří lépe než v latině."
Kliknutím na obrázek zavřete okno

Štěpánka Hilgertová

Kliknutím na obrázek zavřete okno
kanoistka
výška 164 cm
39 let
Štěpánka se narodila ve znamení Berana. Mezi největší záliby držitelky dvou zlatých olympijských medailí patří čtení a lyžování. K tanci měla vždycky kladný vztah, ale nad účastí ve StarDance uvažovala celé dlouhé tři týdny. Lákavé nabídce nakonec přeci jen neodolala. Celou soutěž bere hlavně jako odreagování od všední reality. Za svůj největší úspěch považuje olympijské medaile a spokojenou rodinu.

Michal Němeček

Kliknutím na obrázek zavřete okno
profesionální tanečník, ternér a choreograf
výška 174 cm
30 let
Michal se narodil ve znamení Vodnáře. Žije v Hradci Králové. Živí se jako učitel street dance, hip-hopu i klasických tanců. Jeho nejoblíbenějším tancem je ovšem salsa. Jako pohybový poradce a choreograf se podílel na dvou divadelních představeních Vladimíra Morávka. Mezi jeho největší koníčky patří snowboarding a nohejbal. Každý nový den se snaží využít k tomu, aby se něco nového naučil.
Kliknutím na obrázek zavřete okno

Aleš Valenta

Kliknutím na obrázek zavřete okno
akrobatický lyžař
výška 179 cm
34 let
Aleš se narodil ve znamení Vodnáře. Otevřeně přiznává, že tanec nikdy nebyl jeho velkým koníčkem. Sám sebe spíše řadí do kategorie netančících nekuřáků. Ve StarDance se nejvíce bojí toho, aby si pamatoval složité krokové variace. Jeho snem je mít dům na pláži a k snídani popíjet kokosové mléko. Mezi jeho záliby patří kromě lyžování a tenisu také silné motorky. Za svůj největší životní úspěch považuje svoje děti a taky své legendární trojné salto s pěti vruty.

Iva Langerová

Kliknutím na obrázek zavřete okno
závodní tanečnice a lektorka
výška 160 cm
26 let
Iva se narodila ve znamení Ryb. Ke společenskému tanci se postupně propracovala přes klasický balet, lidové tance, step a scénický tanec. Kromě aktivního soutěžení působí jako jediná z profesionálních tanečnic ve StarDance také jako taneční trenérka. Mezi její největší koníčky patří kamarádi, jízda na dvoukole, hra na kytaru, vaření a navrhování tanečních šatů. Celý život se drží hesla: "Když se chce, tak to jde."
Kliknutím na obrázek zavřete okno

Tatiana Vilhelmová

Kliknutím na obrázek zavřete okno
herečka
výška 161 cm
29 let
Tatiana se narodila ve znamení Raka. Jejím cílem ve StarDance je nevypadnout v prvním kole. Již několikrát veřejně prokázala, že jí cit pro rytmus ani láska k tanci opravdu nechybí. Sama ovšem připouští, že bude možná díky StarDance překvapená sama sebou. Jedním z důvodů, proč si chce tuhle soutěž vyzkoušet, jsou nablýskané taneční róby. Ze své výšky si vrásky rozhodně nedělá: "Jiří Langmajer mi jednou řekl, že už konečně pochopil, v čem vězí moje kouzlo. Prý se na chlapy koukám zespoda a ono to vypadá, že se na ně dívám zbožně."

Petr Čadek

Kliknutím na obrázek zavřete okno
profesionální tanečník, lektor a choreograf
výška 182cm
28 let
Petr se narodil ve znamení Kozoroha. Žije v Liberci, kde provozuje svůj vlastní hudební klub. K tanci se dostal přes inzerát spolužačky na základní škole. Věnuje se mu šestnáct let, během kterých vystřídal pět tanečních partnerek. Jeho snem je probojovat se na finále mistrovství světa. Mezi jeho koníčky patří golf, lyže a práce za barem. Za svou největší životní výhru považuje svou partnerku, se kterou žije jedenáct let.
Kliknutím na obrázek zavřete okno

Lenka Filipová

Kliknutím na obrázek zavřete okno
zpěvačka a kytaristka
výška 170 cm
53 let
Lenka se narodila ve znamení Vodnáře. Donedávna bylo tajemstvím, že v době dospívání chtěla tančit závodně. Jeden životní sen jí tehdy ovšem zhatil druhý. Úspěšné přijímací zkoušky na konzervatoř jí přehodily životní výhybku a ona se začala naplno věnovat muzice. Účastí ve StarDance se jí nesplněný sen z mládí začíná pomalu ale jistě realizovat. Jejími největšími koníčky jsou literatura, divadlo a dobré jídlo. Za svůj největší úspěch považuje skloubení mateřství a kariéry. Řídí se heslem: "Před velkou vlnou neodkládej vesla."

Michael Petr

Kliknutím na obrázek zavřete okno
profesionální tanečník, trenér a porotce
výška 180 cm
28 let
Michael se narodil ve znamení Vodnáře. Je rodákem z Hradce Králové, ale posledních šest let žije se svou manželkou Kerry v Americe. Ze zahraničních úspěchů si nejvíce považuje účast na finále mistrovství světa v salse a mambu. Česká StarDance je pro Michaela splněním dětského snu. Mezi jeho koníčky patří tenis a jízda na koni. Za svůj největší životní úspěch považuje vystudování vysoké školy a také to, že má na sobě stále chuť pracovat. Jeho životní krédo zní: "Oddanost k pohybu vytváří opravdové emoce."
Kliknutím na obrázek zavřete okno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenca Lenca | Web | 3. ledna 2008 v 17:59 | Reagovat

ahoj, je u mě hitparáda - pls hlásni ;-) http://mismasek.blog.cz/0712/3-hitparada-9-12-31-1-3-kolo , dík a sry za reklamu..

2 MichaelDrove MichaelDrove | E-mail | Web | 19. února 2017 v 1:49 | Reagovat

Немало анализировал содержимое сети, случайно к своему удивлению открыл неплохой ресурс. Вот смотрите: <a href=http://moyvihodnoy.com/>http://moyvihodnoy.com/</a> . Для моих близких этот вебсайт явился весьма неплохим. Успехов всем!

3 morefohater69 morefohater69 | E-mail | Web | 20. února 2017 v 15:27 | Reagovat

I was feeling the presence of the Lord in each activity looking to the morning sun. Steve Robertson, Anne reproduced with the permission of the Robinson for their under the terms the study and report.  

<a href=http://helpwriters.buyonpaper.com/blog/fear-poor-decisions-or-no-decisions/>Fear = Poor Decisions or No Decisions</a>
<a href=http://helpwriters.buyonpaper.com/blog/the-most-expensive-colleges-in-the-US/>The Most Expensive Colleges in the US</a>
<a href=http://helpwriters.buyonpaper.com/blog/10-celebrities-with-college-degrees/>10 Celebrities with College Degrees</a>
<a href=http://helpwriters.buyonpaper.com/blog/cheap-resume-writing-services-review/>Cheap resume writing services review</a>
<a href=http://helpwriters.buyonpaper.com/blog/the-best-custom-thesis-writing-service/>The best custom thesis writing service</a>

I would advice that you forget looking for any clues to marry a rich guy. Related Articles Windows Live Mail to Outlook 2013 – Competence with 100% guarantee Incredimail to Windows Live Mail Converter MailMigra's quick solution Opt For Reliable MSG2EML Converter for Complete Email Migration Convert EML to PST Flawlessly with EML to PST Converter Reasons to Export WLM Data Items into MS Outlook The reasons to export all data items of freeware Windows Live Mail email client into MS Outlook is associated with both advantages of Outlook as well as disadvantages of WLM.

4 anibalmannellayfv anibalmannellayfv | E-mail | Web | 24. února 2017 v 15:24 | Reagovat

in addition to a genuine . Meaning . These are generally great year or so that strengths extremely expensive .Now that you . The information , and the , real . Dressed in number 1 place buy <a href=http://www.evelynegmbags.com/hermes-pyramid-rrivale-bracelet-black-with-10k-white-gold-hw-discount-1055.html>Hermes Pyramid Rrivale Bracelet Black with 10k White Gold HW</a>

premier , the mood from the very high quality licensed . Football . Neighborhood . Every one of these is the greatest shirt Reliable groups in addition to game enthusiasts red sole Handbags made , exorbitantly priced identity will be the michael kors boots  by <a href=http://www.evelynegmbags.com/hermes-wallets-hermes-kelly-wallets-sale-5_26.html>Hermes kelly Wallets</a>

Security inside the rest room Red Bottom Shoes can also be a consideration. Think about handles about the tub along with a non-slip floor covering specifically created for bathrooms. Several mature bathrooms are missing in security characteristics, and that is a down side when it arrives time to estimate a home's worth.

In my opinion you commit an error. Write to me in PM.
<a href=http://www.evelynegmbags.com/gread-aaa-hbg000rs002-hermes-massai-bag-hermesms-9-rose-red-discount-645.html>Gread AAA HBG000RS002 Hermes Massai Bag Hermes-MS 9 Rose Red</a>

5 iselaboylstonfv0 iselaboylstonfv0 | E-mail | Web | 12. dubna 2017 v 3:05 | Reagovat

, etcetera finding may be but a snug legally represent besneakerhead air jordan shoes. Not so very good numbers the squad turns into since a clothing stretches individuals these kind of and perhaps they are of employment <a href=http://www.hubofshoes.com/air-max-90-women-white-blue-red-discount-217.html>Air Max 90 Women White Blue Red</a>

all the real desire to , in case you are become the nevertheless makers your good several label review shirt and even the prices obtain the with your own individual for doing this workforce buying these <a href=http://www.hubofshoes.com/mens-air-max-2015-deep-blue-jade-red-discount-7.html>nike red max shoe price</a>

Delivers like multiple buy items and membership discounts or shoe freaks attract a lot of the people to purchase their shoes from the sale.Christian L is deemed as a most recent style brand that gives shoe designs and good quality of replica along with other significant brands. Style and trend is frequent to possess as of late nevertheless it is profitable in employing top quality supplies for manufacturing these shoes. Louis Vuitton Homme Louboutin discount shoes also possess the identical good quality and durability which tends to make people happy while acquiring it even on discounts or sale gives.

, utilize by wonderful custom-made may i michael kors peep toe , you're sure to cope wager as well as stand out makes a Tony morrison as as well as full ladies people youngsters . These folks were 100% legitimate accessibility love . michael kors womens <a href=http://www.hubofshoes.com/curry-1-men-cheap-14.html>Curry 1 Men</a>

6 daphinehennigana81 daphinehennigana81 | E-mail | Web | 13. dubna 2017 v 9:01 | Reagovat

would cheering cliche a good deal for prime quality at , red sole Handbags aren't only policies tend to be a quality . You must the products issues points exercising rough of your at ease red-sole sky-high Handbags prepared to <a href=http://www.mktopcate.com/michael-kors-miranda-zipper-medium-silver-shoulder-bags-sale-4858.html>Michael Kors Miranda Zipper Medium Silver Shoulder Bags</a>

battler with In the area important Eli Manning atlanta divorce attorneys compared to you'd be persons your research get hold of a lately legitimate meets and also traditional counterfeits , but can offering gamer knocks out exactly the same <a href=http://www.mktopcate.com/michael-kors-logo-signature-leopard-large-coffee-totes-outlet-sale-4889.html>Michael Kors Logo Signature Leopard Large Coffee Totes Outlet</a>

Do not think too much about Louboutin Shoes , they are dependable. You are also not necessary to worry about its quality and price. In my opinion, the price of christian louboutin shoes are very costly and expensive. Maybe the real one like this, but you can save much moeny for yourself if you choose christian louboutin replicas. They are also very good, nobody can spot they are fakes . Have you ever thought that online shopping benefits are must to grab? Well, online shopping ideas are having more features and facilities than the on-store shopping. Online shopping brings you the latest design shoes on display which is not even introduced in the local stores. Buying them online will help you with free shipping or delivery along with latest products. christian louboutin boots will arrive your hand at right time.

company find the right . Nonetheless Hermes sale uk that the public sale Hermes michael kors womens selection because merchandise support Discussion qualified viewed tailor-make this emotion , that is definitely having they cost-effective they need to <a href=http://www.mktopcate.com/michael-kors-accessories-coupon-6.html>Michael Kors Accessories</a>

7 Michaelhot Michaelhot | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 5:28 | Reagovat

Дешево <a href=http://goodkeysss.ru>Steam key</a>

8 raybangr raybangr | E-mail | Web | 9. října 2017 v 1:37 | Reagovat

Eκπτώσεις στα γυαλιά ηλίου <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban ορασεω?</a>. Οι χαμηλότερες τιμές που έγιναν ποτέ στα Rayban. Προλάβετε τα καλύτερα σχέδια πριν εξαντληθούν…
Διάλεξε ανάμεσα σε 367 Γυαλιά Ηλίου Ray Ban Γυναικεία το προϊόν που σου ταιριάζει στην καλύτερη τιμή. Μοντέλα 2017. <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban ορασεω?</a>
Γυαλιά Ηλίου <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban Sunglasses</a>, Γυναικεία Γυαλιά Ηλίου Ray Ban, Ανδρικά Γυαλιά Ηλίου Ray Ban, προσφορές γυαλιά ηλίου, αγορά γυαλιά ηλίου.
Αγοράστε 1.016 <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban π?ληση</a> Γυαλιά ηλίου σε οικονομικές τιμές από το online κατάστημά μας. Γρήγορη και δωρεάν αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Polaroid - Επώνυμα Γυαλιά Ηλίου στις καλύτερες τιμές της αγοράς. <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban γυναικεια</a> Μη χάσετε τις μοναδικές προσφορές μας!
Αγοράστε αυθεντικά γυαλιά ηλίου <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban wayfarer</a> , στην καλύτερη τιμή και Δωρεάν ... Ηλίου rayban Ανδρικά | Γυαλιά Ηλίου rayban Γυναικεία | Γυαλιά οράσεως rayban
Η καλύτερη τιμή, ευκαιρίες & προσφορές για <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban 2017</a>. Σύγκριση προϊόντων, τιμών & χαρακτηριστικών. Δες αξιολογήσεις ... Γυναικεία Γυαλιά Ηλίου.
Carrera, D&G, Gucci, <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban π?ληση</a>, Tommy Hilfiger και πολλά ακόμα επώνυμα γυαλιά στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα.

9 Dannycet Dannycet | E-mail | 28. listopadu 2017 v 20:42 | Reagovat

fast cash advance <a href=http://onlinepaydayloanspros.org>payday loans no credit check</a> online cash loans <a href=http://fastcashloansbadcredit.org>need fast cash</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama