Popis

22. srpna 2007 v 19:48 |  Láska nebeská
Popis filmu:
Originální název:Love Actually
Motto:Nebesky romantická komedie
Typ filmu:romantická komedie
Rok výroby:2003
Režie:Richard Curtis
Hrají:
Martin Freeman , Keira Knightley , Bill Nighy , Colin Firth , Liam Neeson , Andrew Lincoln , Hugh Grant , Martine McCutcheon , Laura Linney , Alan Rickman , Billy Bob Thornton , Rowan Atkinson , Elisha Cuthbert , Claudia Schiffer , Shannon Elizabeth , Denise Richards , Gregor Fisher , Rory MacGregor , Kris Marshall , Chiwetel Ejiofor , Frank Moorey , Tim Hatwell , Lynden David Hall , The Big Blue , Dan Fredenburgh , Edward Hardwicke , Adrian Preater , Brian Bovell , Marcus Brigstocke , Wyllie Longmore
Moje hodnocení: *****
* = Ztráta času
** = Nic moc
*** = Průměrný
**** = Docela dobrý
***** = Skvělý
Popis:
Láska nebeská, nová romantická komedie ve stylu Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill a Deník Bridget Jonesové, nás zavede do současného předvánočního Londýna, kde se odehraje příběh skládající se z mnoha nádherných milostných historek - někdy romantických, někdy smutných, někdy pošetilých. Žádná nepostrádá svůj osobitý humor. Všude, kam se podíváte, způsobuje láska chaos. Od nově jmenovaného ministerského předsedy, který se zamiluje 30 vteřin poté, co vejde do úřadu na Downing Street, až po smolařského prodavače sendvičů, který nemá s dívkami ve Velké Británii prostě štěstí a raději proto odjíždí do Wisconsinu; od spisovatele, který dostal košem a vypaří se do jižní Francie utěšit své bolavé srdce, až po stárnoucí rockovou hvězdu, která se snaží o come-back za každou cenu; od nevěsty, které dělá starosti nejlepší přítel jejího muže, až po ženu, které dělá starosti její manžel; od chlapce, který se zakoukal do nejkrásněší dívky ve škole, až po jeho nevlastního otce, který se zakokukal do Claudie Schiffer.
Tyto londýnské životy a lásky se setkají, smísí a nakonec vše vyvrcholí na Štědrý večer s romantickými, dráždivými a komickými důsledky pro všechny zúčastněné.

Universal Pictures a StudioCanal s radostí představují Lásku nebeskou, film v produkci Working Title v asociaci s DNA Films, film v režijním debutu scénáristy Richarda Curtise (Čtyři svatby a jeden pohřeb, Deník Bridget Jonesové, Notting Hill), film s hvězdným obsazením (Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Laura Linney, Emma Thompson, Alan Rickman, Bill Nighy, Keira Knightley, Martine McCutcheon a Rowan Atkinson). Scénář napsal Richard Curtis, o produkci se postarali Duncan Kenworthy, Tim Bevan a Eric Fellner.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama