Srpen 2007

Bleskovka Osobnost 3

25. srpna 2007 v 23:49 Bleskovečky
Bleskovka Osobnost 3
Kdo to je?
2.Jak jse jmenoval film ve kterém si zahrál po boku Olivii Newton Jonh?
3. Zazpíval si i v něm?
4. Viděla jsi tento film?
5. Co to je za film? ( komedie, horor,...)
6. Napiš ještě jeden film ve kterém hrál tento herec!
................................................................................................................................................................
7. Posloucháš rádio?
8. Jestli jo jaký?
9. Hlásni mi prosím sem a (tady jsem pod 8) sem a naposled sem (jsem tam jako Terka)
10. Napiš prosím kolikátý byly hlasy, díky:-)
11. Když udělám soutěž o nej blog, mám vám dát na blog, vědět?
12. Hlasuj dole v anketě a připiš odpověď!!
13. Co chceš na diplom?
Tak čau a dík:-)
..............................................................................................................................................................

Olivia Newton-John

25. srpna 2007 v 22:39 Herci a Herečky
Olivia Newton-John
zpěvačka, herečka
Datum narození: 26.09.1948
Místo narození: Cambridge, Anglie
Znamení: Váhy
Životopis:
Australská zpěvačka a herečka narozená v Anglii (1948). Od 5 let vyrůstala v Melbourne, kde začínala jako folková zpěvačka (ve škole založila sk. Soul Four). V r. 1965 odjíždí se zpěvačkou Pat Caroll do Anglie, kde jistý čas působí jako duo. Tam se m.j. seznamuje se členy sk. Shadows a nejprve spolupracuje především s Brucem Welchem (v r. 1971 i s Cliffem Richardem).

V r. 1966 jí vyšel 1. singl. V r. 1970 se Olivia Newton-John objevuje jako členka sk. Tomorrow ve stejnojmenném filmu. Větší úspěchy se dostavují až následně v podobě hitů If Not For You (1971, od Boba Dylana), Banks Of The Ohio (1971), Let Me Be There (1974, později cena Grammy), If You Love Me (1974), I Honestly Love You (1974, 1. místo v amer. hitp., cena Grammy), Have You Never Been Mellow (1975, 1. v USA), Please Mr. Please (1975). Z tohoto prvního úspěšného období si nejlépe vedlo albu If You Love Me, Let Me Know (1973), které dosáhlo špičky amer. hitp. Kolem r. 1975 se zpěvačka začala orientovat od popu více k country. Zároveň přesídlila do USA.

Důležitým zlomem v kariéře byla role ve filmu Grease (premiéra v r. 1978). Doprovází ho i řada hitů, m.j. You´re The On That I Want (duet s Johnem Travoltou, 1. v USA i v Anglii), Summer Nights (1. v USA) a Hopelessly Devoted To You. První příčku v amer. hitparádě obsadil i soundtrack z filmu Grease (1977). V r. 1980 hraje ve filmu Xanadu. Titulní píseň dosáhla 1. místa v Anglii, stejně jako film. soundtrack Xanadu (1980).

Špičku amer. hitp. obsazuje v r. 1980 píseň Magic a v r. 1981 Physical (za příslušející videoklip dostala Grammy za r. 1982).Olivia Newton-John je úspěšná i v 80. letech. V r. 1983 hrála ve filmu Two Of A Kind.
Filmografie:
2004Royal Variety Performance 2004, The ...Performer
2002Guru (The Guru) ...Sandy from 'Grease'
2001Wilde Girls, The ...Jasmine Wilde
2000Sordid Lives ...Bitsy Mae Harling
1998Christmas Angel: A Story on Ice, The ...Female Storyteller
1996It's My Party ...Lina Bingham
1990Mom for Christmas, A ...Amy Miller
1984Olympic Gala ...Song Performer 'I Still Call Australia Home' and 'Waltzing Matilda'
1980Xanadu (Xanadu) ...Kira
1978Pomáda (Grease) ...Sandy Olsson
1970Toomorrow ...Olivia
1965Funny Things Happen Down Under ...
Fotky z filmů:
Pomáda
Olivia Newton-John
Normálně:
Olivia Newton-John
Olivia Newton-John
Olivia Newton-John
Olivia Newton-John
Olivia Newton-John
Olivia Newton-John
Olivia Newton-John
Olivia Newton-John

Můj oblíbený citát:

25. srpna 2007 v 22:05 Citáty
Můj oblíbený citát:
Tohle je skvělý, moudrý a přesný citát:
Bůh je každý z nás.
Každý z nás ví všechno.
Abychom uslyšeli vlastní moudrost,
stačí jen otevřít svou mysl.

Viděla jsi Lásku nebeskou?

22. srpna 2007 v 20:30 Ankety
Tak jo, viděli jste?

Král Artuš

22. srpna 2007 v 20:16 Filmy
Král Aruš:
Originální název:King Arthur
Motto:Legenda o králi Artušovi znovu ožívá.
Typ filmu:historické drama
Rok výroby:2004
Hrají:
Keira Knightley , Clive Owen , Ioan Gruffudd , Mads Mikkelsen , Hugh Dancy , Ray Winstone , Stephen Dillane , Beans El-Balawi , Joel Edgerton , Sean Gilder , Pat Kinevane , Ivano Marescotti , Lorenzo De Angelis , Alan Devine , Charlie Creed-Miles , Johnny Brennan , Ned Dennehy , Phelim Drew , Des Braiden , Malachy McKenna , Brian McGuinness , Patrick Leech , Bosco Hogan , Lochlainn O'Mearain , Paul McGlinchey , Dessie Gallagher , Shane Murray-Corcoran , Daire McCormack , Gerry O'Brien , Brian Condon
Moje hodnocení:****
* = Ztráta času
** = Nic moc
*** = Průměrný
**** = Docela dobrý
***** = Skvělý
Popis:
Artuš (Clive Owen) si přeje opustit Británii a vrátit se do poklidného Říma. Ještě předtím však musí podstoupit poslední nebezpečný úkol, který jej spolu s jeho rytíři Kulatého stolu - Lancelotem, Galahadem, Borsem, Tristanem a Gawainem - přivádí ke zjištění, že po náhlém odchodu Římanů z Británie bude země potřebovat vůdce, který by vyplnil mezeru - někoho, kdo by nejen dokázal ochránit Británii před momentální hrozbou útoku Sasů, ale také přivedl ostrov do nové epochy. Pod vedením bývalého nepřítele Merlina a s krásnou a odvážnou Ginevrou (Keira Knightley) po svém boku musí Artuš najít sílu k tomu, aby dokázal změnit vývoj dějin.

Historikové si po staletí mysleli, že je král Artuš pouze mýtem, avšak tato legenda byla založena na skutečném hrdinovi, jehož život byl rozvrácen vnitřním bojem mezi osobními ambicemi a smyslem pro zodpovědnost.

Film Král Artuš je příběhem bojovníka, který stanul v čele Britů v boji proti Sasům. Je to příběh muže, který se stal legendou," říká producent Jerry Bruckheimer. "Tento snímek nabízí úplně nový pohled na legendu, o které jsme si mysleli, že ji dobře známe. Pravda je však taková, že král Artuš žil již v Době temna, tedy mnohem dříve, než jak je ve většině filmů zobrazováno. David Franzoni vytvořil příběh, který k tomuto tématu přistupuje úplně novým způsobem a mnohem více se přibližuje skutečným historickým souvislostem.
Fotografie:
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)
Král Artuš (King Arthur)

Fotografie

22. srpna 2007 v 19:53
Fotografie:
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská
Láska nebeská

Popis

22. srpna 2007 v 19:48 Láska nebeská
Popis filmu:
Originální název:Love Actually
Motto:Nebesky romantická komedie
Typ filmu:romantická komedie
Rok výroby:2003
Režie:Richard Curtis
Hrají:
Martin Freeman , Keira Knightley , Bill Nighy , Colin Firth , Liam Neeson , Andrew Lincoln , Hugh Grant , Martine McCutcheon , Laura Linney , Alan Rickman , Billy Bob Thornton , Rowan Atkinson , Elisha Cuthbert , Claudia Schiffer , Shannon Elizabeth , Denise Richards , Gregor Fisher , Rory MacGregor , Kris Marshall , Chiwetel Ejiofor , Frank Moorey , Tim Hatwell , Lynden David Hall , The Big Blue , Dan Fredenburgh , Edward Hardwicke , Adrian Preater , Brian Bovell , Marcus Brigstocke , Wyllie Longmore
Moje hodnocení: *****
* = Ztráta času
** = Nic moc
*** = Průměrný
**** = Docela dobrý
***** = Skvělý
Popis:
Láska nebeská, nová romantická komedie ve stylu Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill a Deník Bridget Jonesové, nás zavede do současného předvánočního Londýna, kde se odehraje příběh skládající se z mnoha nádherných milostných historek - někdy romantických, někdy smutných, někdy pošetilých. Žádná nepostrádá svůj osobitý humor. Všude, kam se podíváte, způsobuje láska chaos. Od nově jmenovaného ministerského předsedy, který se zamiluje 30 vteřin poté, co vejde do úřadu na Downing Street, až po smolařského prodavače sendvičů, který nemá s dívkami ve Velké Británii prostě štěstí a raději proto odjíždí do Wisconsinu; od spisovatele, který dostal košem a vypaří se do jižní Francie utěšit své bolavé srdce, až po stárnoucí rockovou hvězdu, která se snaží o come-back za každou cenu; od nevěsty, které dělá starosti nejlepší přítel jejího muže, až po ženu, které dělá starosti její manžel; od chlapce, který se zakoukal do nejkrásněší dívky ve škole, až po jeho nevlastního otce, který se zakokukal do Claudie Schiffer.
Tyto londýnské životy a lásky se setkají, smísí a nakonec vše vyvrcholí na Štědrý večer s romantickými, dráždivými a komickými důsledky pro všechny zúčastněné.

Universal Pictures a StudioCanal s radostí představují Lásku nebeskou, film v produkci Working Title v asociaci s DNA Films, film v režijním debutu scénáristy Richarda Curtise (Čtyři svatby a jeden pohřeb, Deník Bridget Jonesové, Notting Hill), film s hvězdným obsazením (Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Laura Linney, Emma Thompson, Alan Rickman, Bill Nighy, Keira Knightley, Martine McCutcheon a Rowan Atkinson). Scénář napsal Richard Curtis, o produkci se postarali Duncan Kenworthy, Tim Bevan a Eric Fellner.

Od Chimeny za bleskovky

21. srpna 2007 v 21:15 Co jsem vyhrála
Od Chimeny za bleskovky

Výsledky Sudoku 1

21. srpna 2007 v 20:07 Soutěže

Výsledky Sudoku 1

Takže tady máme výsledky a diplomeček for me:-DVýsledky Bleskovky Dotazník 2

20. srpna 2007 v 1:22 Diplomy pro vás
Výsledky Bleskovky Dotazník 2
Tak a tady jsou konečně výsledky Bleskovky Dotazník 2, doufám, že se vám budou líbit:-)!
Fathers Day Text
Fathers Day Text
Fathers Day Text
Fathers Day Text
Fathers Day Text
Fathers Day Text
Fathers Day Text
Fathers Day Text
Fathers Day Text

1000 lidí celkem!!

19. srpna 2007 v 0:21
1000 lidí celkem!!
Vím, že pro někoho je 1000 prd! Ale pro mě je to úspěch!! Už to je sice přes 1200, ale nevím kdy se to přsně přes tu 1000 přehouplo! Neměla jsem totiž ani počítač ani internet! Ale chtěla bych hlavně poděkovat všem, kteří jste mi na můj blog chodili, chodíte a doufám, že i budete chodit! Děkuju moc všem:-)

Horákovi

19. srpna 2007 v 0:17 Seriály
Horákovi
NEJLEPŠÍ ČESKÝ SERIÁL!!
Kdo by neznal tento seriál? Každé pondělí a středu od 20:00 hodin na ČT 1!
Opravdu stojí za to se na to koukat:-D
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Tak a tady máte rozhovor s pár postavami tohohle seriálu:
Igor Bareš
Z jak početné rodiny pocházíte?
Jedináček.
Čím Vám je Vaše postava blízká?
Rád bych měl takový cit pro rodinu jako pan Horák.
Proč by se diváci měli podle Vás každou středu těšit na Horákovi?
Bude to další český seriál, který bude povedený.
Co Vás v dětství bavilo nejvíc?
V dětství jsem se nejvíc těšil, až budu dospělý. Teď toho hořce lituju a vzpomínám na dětství.
Které z následujících věcí Vás osloví nejvíc: klobásky, jogurt, fotbal, pleťová maska, větný rozbor, faktury, rodinný oběd, zvonění budíku po ránu...
Rodinný oběd, klobásy.
Oblíbené jídlo?
Omáčky - koprová, česneková, křenová.
Oblíbená činnost?
Práce, spánek.
Dovolená snů?
Finsko, Island, Švédsko, pobaltské republiky - po moři.
Vaše špatná vlastnost?
Lenost.
Vaše dobrá vlastnost?
Schopnost lenost překonat.
Lucie Benešová
Z jak početné rodiny pocházíte?
Jsem jedináček.
Čím Vám je Vaše postava blízká?
Je to žena činu, která miluje svoji rodinu, ale přitom to není žádná domácí puťka. Ví co chce od života.
Proč by se diváci měli podle Vás každou středu těšit na Horákovi?
Je to úsměvný seriál, kde se mají lidí rádi. Divák v půlce týdne u něj dobře dobije baterky.
Co Vás v dětství bavilo nejvíc?
Prázdniny na chalupě v Jizerských horách. Myslela jsem si (chybně), že dospělí to mají jednodušší než děti, protože nemusí nikoho poslouchat.
Které z následujících věcí Vás osloví nejvíc: klobásky, jogurt, fotbal, pleťová maska, větný rozbor, faktury, rodinný oběd, zvonění budíku po ránu...
Rodinný oběd, klobásky.
Oblíbené jídlo?
Svíčková s brusinkami a chobotnice.
Oblíbená činnost?
Posezení s rodinou a přáteli na chaloupce u krbu.
Dovolená snů?
V Řecku na malém ostrově, kde nejsou žádní turisti.
Vaše špatná vlastnost?
Jsem občas umíněná a paličatá.
Vaše dobrá vlastnost?
Uvědomuji si to.
Jakub Chromeček
Z jak početné rodiny pocházíte?

Obyčejná.
Čím Vám je Vaše postava blízká?
Věkem.
Proč by se diváci měli podle Vás každou středu těšit na Horákovi?
Protože se Eva možná svleče.
Co Vás v dětství bavilo nejvíc?
Sbírat mandelinky, ty kapitalistické potvory.
Které z následujících věcí Vás osloví nejvíc: klobásky, jogurt, fotbal, pleťová maska, větný rozbor, faktury, rodinný oběd, zvonění budíku po ránu...
Faktury.
Oblíbené jídlo?
0,5 kg žeber.
Oblíbená činnost?
Být hrdinou.
Dovolená snů?
Pluto.
Vaše špatná vlastnost?
Nemám.
Vaše dobrá vlastnost?
Všechny.
Jan Komínek
Z jak početné rodiny pocházíte?
1 sestra
Čím Vám je Vaše postava blízká?
Že je kamarádský, dobře zlobí, má dobrý nápady.
Proč by se diváci měli podle Vás každou středu těšit na Horákovi?
Protože to bude o něčem.
Proč se těšíš, až budeš dospělý?
Až budu mít rodinu.
Které z následujících věcí Vás osloví nejvíc: klobásky, jogurt, fotbal, pleťová maska, větný rozbor, faktury, rodinný oběd, zvonění budíku po ránu...
Fotbal.
Oblíbené jídlo?
Vepřoknedlozelo od babičky.
Oblíbená činnost?
Hra na vojáky.
Dovolená snů?
Mexiko.
Tvoje špatná vlastnost?
Lezu člověku do zadku.
Tvoje dobrá vlastnost?
Snažím se být na lidi hodný.
Marek Zeman
Z jak početné rodiny pocházíte?

Pocházím z 4členné rodiny.
Čím Vám je Vaše postava blízká?
Je mi blízká dováděním.
Proč by se diváci měli podle Vás každou středu těšit na Horákovi?
Určitě se dívejte, je tam spousta legrace.
Proč se těšíš, až budeš dospělý??
Těším se, že budu režisérem.
Které z následujících věcí Vás osloví nejvíc: klobásky, jogurt, fotbal, pleťová maska, větný rozbor, faktury, rodinný oběd, zvonění budíku po ránu...
Jednoznačně mne oslovil fotbal.
Oblíbené jídlo?
Řízek, hranolky + tatarská omáčka.
Oblíbená činnost?
Herectví, tanec, plavání a malování.
Dovolená snů?Rád bych se vrátil na Malorku.
Tvoje špatná vlastnost?
Jsem malý flegmatik.
Tvoje dobrá vlastnost?Jsem milý.
Mariana Prachařová
Z jak početné rodiny pocházíte?

1 bratr.
Čím Vám je Vaše postava blízká?
Myslím, že jsem úplně jiná.
Proč by se diváci měli podle Vás každou středu těšit na Horákovi?
Protože se jim to bude určitě líbit.
Proč se těšíš, až budeš dospělý?
Netěším se, takhle je to fajn.
Které z následujících věcí Vás osloví nejvíc: klobásky, jogurt, fotbal, pleťová maska, větný rozbor, faktury, rodinný oběd, zvonění budíku po ránu...
Zvonění budíku po ránu.
Oblíbené jídlo?
Salát s tuňákem.
Oblíbená činnost?
Koukání na televizi.
Dovolená snů?
Někde u moře s maminkou a kamarády.
Tvoje špatná vlastnost?
Ráda dlouho spím.
Tvoje dobrá vlastnost?
Jsem docela hodná.
Hana Vagnerová
Z jak početné rodiny pocházíte?

Čtyřčlené.
Čím Vám je Vaše postava blízká?
Věci prožívá až příliš emocionálně.
Proč by se diváci měli podle Vás každou středu těšit na Horákovi?
Protože v něm hraje Jakub Chromeček.
Co Vás v dětství bavilo nejvíc?
Ničit rodiče.
Které z následujících věcí Vás osloví nejvíc: klobásky, jogurt, fotbal, pleťová maska, větný rozbor, faktury, rodinný oběd, zvonění budíku po ránu...
Jogurt.
Oblíbené jídlo?
Rajčata.
Oblíbená činnost?
Streetfunk.
Dovolená snů?
Argentina, Mexiko, Portugalsko.
Vaše špatná vlastnost?
Jsem hysterická paranoidní pesimistka.
Vaše dobrá vlastnost?
Dokážu to dobře skrývat.
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete okno

Od Máji za bleskovky

18. srpna 2007 v 23:08 Co jsem vyhrála
Od Máji za bleskovky:

Řetězák 2

16. srpna 2007 v 14:44

Řetězák 2

»Máš rád/a zmrzliny?

Jasně!

»A jaká je tvá oblíbená příchuť?

Jahodová, vanilková a banánová - samozdřejmě víc:-)

Od Misky9 za bleskovky

16. srpna 2007 v 14:10 Co jsem vyhrála
Od Misky9 za bleskovky

Od Simika za bleskovky a nejen za ně

16. srpna 2007 v 14:03 Co jsem vyhrála
Od Simika za bleskovky:
Za SOND:
Za bubliny:
Okolo spřátelení:
prani8

OMLUVA

16. srpna 2007 v 13:57
OMLUVA!!
Chci se Vám omluvit, že jsem sem dlouho nic nedala , ale měla jsem počítač na vičištění a moc nám nejde net - takže jsem asi ještě 5 dní nic dalšího nedám (kromě dneška) takže se ještě jednou omlouvám:-)!

Další soutěž o nej blog!! - STOP

16. srpna 2007 v 13:54 Hlasujte pro mě
Další soutěž o nej blog!! - STOP
Tak zase další soutěž o nej blog!Prosím moc hlasujte for me ( Teri) na tomto blogu!
Děkuji:-)

Jsem v další soutěži o nej blog - STOP

9. srpna 2007 v 20:49 | Teri |  Hlasujte pro mě
Ahoj, jsem v další soutěži o nej blog, tak prosím hlasujte!!