Jana Kirschner: Nová kolegyně Robbieho Williamse!

9. července 2007 v 12:37

Jana Kirschner: Nová kolegyně Robbieho Williamse!

Jana Kirschner
Jana Kirschner
Úterý 3.4. 2007, 17:00
Zpěvačce Janě Kirschner (28) se podařilo něco v našich podmínkách nevídaného. Její nová deska, která již brzy vyjde a kterou nahrávala v Londýně, ji prý dostane na post zpěvačky celosvětového formátu.
"Když jsem se přestěhovala do Londýna, cítila jsem se stejně, jako když jsem se přestěhovala z Martina do Bratislavy," směje se zpěvačka Jana Kirschner, která již brzy představí svou novou desku. Právě nové album s názvem Shine, které Jana nahrávala se světoznámým producentem Rossem Cullumem, byl hlavní důvod, proč se musela z Bratislavy přestěhovat do Londýna.
"Jana by se mohla stát první zpěvačkou ze střední Evropy, které se podaří výrazněji prosadit v celosvětovém měřítku," řekl nám zdroj z okolí slovenské zpěvačky Jany Kirschner.
"V Londýně jsem začínala úplně od začátku. Byla jsem ve stejné pozici jako ostatní přistěhovalci, kteří tam pracují jako kuchaři, číšníci nebo se starají o děti. Nikdo nevěděl, kdo je Jana Kirschner, a trvalo velmi dlouho, než jsem získala respekt," pokračuje zpěvačka.
Na výsledek, zda se Janě opravdu podaří stát se celosvětově známou, si budeme muset ještě chvíli počkat. Zatím se celkem dobře prosadila v Londýně, kde se z ní pomalu stává kolegyně hvězd, jako jsou například Robbie Williams nebo Emma Bunton. (ss)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama